Ollingo.com, yabancı dil dersi almak isteyen öğrenciler ile alanında uzmanlaşmış öğretmenleri bir araya getiren bir Özel Ders ve Blog sitesidir. Ollingo.com geniş öğretmen portföyü, kullanıcı dostu ara yüzü ve profesyonel hizmet anlayışı ile bire bir ve grup ders alanında; tüm ihtiyaçlara cevap veren bir platformdur. Ollingo.com sayesinde her yıl kendisini geliştirmek isteyen binlerce kişi, aradığı kriterlerdeki öğretmenlere kolayca ulaşmaktadır.

Ollingo.com, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde yaşayan öğrenci ve yabancı dil öğretmenlerine aracısız bir şekilde ulaşmanın en kolay yoludur. Ollingo.com ile ders almak isteyen binlerce kişi kaliteli, hesaplı ve kriterlerine en uygun özel yabancı dil öğretmenini kolay ve hızlı bir şekilde bulmaktadır.

Ollingo.com sayesinde İngilizce, almanca, fransızca, italyanca, çince, ispanyolca, rusça ve portekizce gibi farklı dillerde eğitim veren binlerce profesyonele ulaşabilir, kolayca iletişime geçerek hızla ders almaya başlayabilirsiniz.


Ollingo.com Farkı:

Aracısız

Ollingo.com’da aradığınız kriterlerde öğretmen ve öğrenciye ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, siteye üye olmaktır. Ollingo.com’a üye olduktan sonra başka bir aracı kişi ya da kuruluşa ihtiyaç duymazsınız.

Kapsayıcı

Ollingo.com, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki yabancı dil öğretmenlerine ve derslere kolayca ulaşmanızı sağlar.

Pratik

Ollingo.com, kullanıcı dostu ara yüzü ve detaylı arama seçenekleri ile kriterlerinize uyan öğretmen ve öğrencileri kolayca bulmanızı sağlar.

Güvenli

Ollingo.com’a kayıt olurken bildirdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz ve özel mesajlarınız güvenli bir şekilde saklanır ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

ollingo.com®